Trafik & Fritid Skandinavien AB

Produktvägen 2
246 43 LÖDDEKÖPINGE

Vxl: 046-709280
E-post: info@trafik-fritid.se

Öppettider: Vardagar kl. 8.00 - 16.30
Lunchstängt: kl. 11.45 - 12.30 

Erik Andersson, VD, AO-ansvarig Tennis & Padel, säljare
Tel: 046-709287
Mobil: 0709-255780
E-post: erik@trafik-fritid.se

Erik Andersson

Hans Persson, AO-ansvarig Fotboll, säljare
Tel: 046-709281
Mobil: 0709-255781
E-post: hans@trafik-fritid.se

Hans Persson
Anders Bohm, AO-ansvarig Entreprenad
Tel: 046-709 283
Mobil: 0709-255783
E-post: anders@trafik-fritid.se
 Anders Bohm

 

 

David Rubnerth, Säljare
Mobil: 0706-546 084
E-post: david@trafik-fritid.se

 David

Niclas Svensson, Säljare konstgräs
Mobil: 0709-131 001
E-post: niclas@trafik-fritid.se

 

Tommy Green, Säljare
Mobil: 0709-223 700
E-post: tommy@trafik-fritid.se

 Tommy

 

 

Jenny Olsson, Backoffice
Tel: 046-280 0949
E-post: jenny@trafik-fritid.se

 Jenny Olsson

 

 

Anette Bohm, Arbetsledare Sureplay, säljare
Tel: 046-709285
Mobil: 0709-255788
E-post: anette@trafik-fritid.se

 Anette Bohm - Sureplay

Per-Åke Gustavsson, Arbetsledare Entreprenad
Tel: 046-709282
Mobil: 0709-255782
E-post: pelle@trafik-fritid.se

 
   
Peter Bengtsson, Massa, trafiklinjer
Mobil: 0709-255163
E-post: massa@trafik-fritid.se
 
   
   
Eva-Lena Bengtsson, Ekonomiansvarig
Tel: 046-709289
E-post: eva-lena@trafik-fritid.se
 
Annica Jacobson, Ekonomi
Tel: 046-709284
E-post: annica@trafik-fritid.se
 
   
Tomas Persson, Lageransvarig
Tel: 046-709286
Mobil: 0709-255786
E-post: tomas@trafik-fritid.se
 
Sonny Karlsson, Lager
Tel: 046-2800941
Mobil: 0704-213008
E-post: lager@trafik-fritid.se
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

*

*

* Obligatoriska fält

Vår produktkatalog

Här hittar ni hela vårt utbud på ett och samma ställe.

Ladda ner katalogen här >>

Din kundvagn

Kundvagn (0)

För att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats placerar vi cookies på din dator, telefon eller läsplatta.